Fiber Optic Patch Cable LC/LC, OM3, 5.0m Aqua - Plazma

Fiber Optic Patch Cable LC/LC, OM3, 5.0m Aqua


Usporedi

66733

79,70 kn

Intellinet, Fiber Optic Patch Cable, Duplex, Multimode, LC/LC, 50/125 µm, OM3, 5.0 m (14.0 ft.), Aqua

SKU: 0001261723 Kategorija:

Temelji se na 0 ocjena

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Dajte prvu ocjenu za “Fiber Optic Patch Cable LC/LC, OM3, 5.0m Aqua”

Ovaj proizvod još nema ocjenu.